Information for libraries

  • na webu

Projekty evropské spolupráce 2020

Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Projekty evropské spolupráce 2020

Projekty evropské spolupráce 2020

Výkonná agentura pro vzdělávání, audiovizi a kulturu (EACEA) zveřejnila výsledky výzvy EACEA 34/2018 na Projekty evropské spolupráce 2019 v rámci programu kreativní Evropa - Kultura.
Podporu získá i čtrnáct českých organizací. Z celkového počtu 387 žádostí bylo vybráno 106 projektů s 27 % úspěšností mezi které bude přerozděleno přes 44 mil. eur. Žadatelé z České republiky uspěly ve dvou případech z osmi podaných žádostí v kategorii 1, v kategorii 2 jediná česká žádost neuspěla.

Podporu získají tyto organizace:
v roli vedoucího projektu Tanec Praha a Slezské divadlo Opava a v roli partnera projektu Tanec Praha, Art Dialog, Sladovna Písek, Futura, Studio Damůza, Gasparo, Moravská zemská knihovna (ve dvou případech), Divadlo Alfa, Institut umění - Divadelní ústav, Knihovna AV ČR, Vědecká knihovna v Olomouci.
Další vyhlášení výzvy na Projekty evropské spolupráce 2020 je plánováno na podzim 2019. Máte-li zájem požádat o grant, doporučujeme s námi záměr vašeho projektu konzultovat.

Podrobné informace k výsledkům najdete na stránkách Výkonné agentury EACEA https://eacea.ec.europa.eu/creative-europe/news/support-for-european-cooperation-projects-2019-call-eacea342018_en

22.07.2019, jskopal
Oborová brána Knihovnictví a informační věda
Česká terminologická databáze knihovnictví a informační vědy
Veřejné informační služby knihoven
Knihovna Plus
Knihovna Revue
Vyhledávání
Informace
Objednávky publikací
  • Časopis Knihovna : knihovnická revue - tištěná verze
  • Renata Fialová - renata.fialova[zavináč]nkp.cz
  • Aktuální číslo: 2021/1