Information for libraries

  • na webu

ipk_visual_final.jpg

Nacházíte se zde: Úvod Programy podpory TechSoup

TechSoup

Softwarové dary prostřednictvím programu TechSoup

Pokud v projektech VISK plánujete nákup softwarových produktů firmy Microsoft a Zoner, využijte možnost jejich nákupu za výhodné ceny z programu TechSoup. V rozpočtu projektu vždy uvádějte již snížené ceny. Výhodné ceny můžete samozřejmě využít i pro nákup produktů Microsoft mimo projekty VISK.

Program TechSoup Česká republika nabízí neziskovým organizacím v České republice získání softwarových darů za administrativní poplatek odpovídající 5 – 10 % tržní ceny produktů. Prostřednictvím tohoto programu tak může i Vaše knihovna využívat nejnovější technologie při své každodenní činnosti.

Jak se můžete zapojit?

Celý proces je velmi jednoduchý. Po vyplnění prvotního registračního formuláře na stránkách www.techsoup.cz Vám bude zaslána žádost o dodatečné dokumenty, které slouží k ověření oprávněnosti Vaší organizace v rámci programu. Do 3 – 5 dnů od zaslání dokumentů bude Vaše registrace dokončena a poté již můžete na stránkách www.techsoup.cz vybírat jednotlivé produkty z Katalogu produktů a žádat o jednotlivé licence. Podmínkou programu v případě knihoven je použití darovaného softwaru na veřejně přístupných počítačích, případně na zařízeních určených ke správě těchto počítačů.

Kdo jsou dárcovští partneři v programu TechSoup?

V rámci programu TechSoup Česká republika mohou v současnosti oprávněné knihovny žádat o dary společností Microsoft a Zoner. Nejžádanějšími produkty jsou operační systémy Windows, kancelářské balíky Microsoft OfficeZoner Photo Studio 17 PRO.

Žádné disky a papíry!

Všechny získané softwarové licence jsou distribuovány elektronicky. E-mail s podrobným návodem, jak se registrovat do licenčního centra Microsoft VLSC a odtud stáhnout a instalovat produkty společnosti Microsoft, obdržíte krátce po platbě administrativního poplatku. Vaše licence budou ve VLSC nahrány do 72 hodin od zaslání tohoto e-mailu.

Máte dotazy? Neváhejte kontaktovat tým TechSoup na adrese: podpora@techsoup.cz
nebo na telefonním čísle 774 000 895. Těšíme se na spolupráci!

Dárcovský program TechSoup zajišťuje v České republice Sdružení VIA. Partnerem programu je Nadace VIA. Mateřská organizace programu – TechSoup Global – byla založena v roce 1987 a sídlí v San Francisku.

Sdružení VIA

Jelení 9, Praha 1, 118 00

IČO: 27013812, DIČ: CZ27013812

15.08.2022